Bydlení v dodávce a cestování

První dojem

Hodně lidí se s tím již určitě potkalo. Na první pohled „obyčejná dodávka“, ale když se podíváte pozorněji, tak zjistíte, že se jedná o celý domov. Já měl tu čest vidět poprvé obydlený Van teprve nedávno. Čekal jsem zrovna na autobus a na zastávce zastavil Van s Francouzskou poznávací značkou. Po chvíli z něj vystoupil mladý pár. Za nimi vyskočil jejich Labrador, a to upoutalo pozornost všech, kteří zrovna na zastávce byli. Všichni překvapeni jsme je sledovali, jak pomalu otevírají zadní dveře. Ukázalo se, že vozidlo je taková malá, útulná ložnice. Nechybělo nic, mačkala se tam na sebe zavazadla s postelí, stolkem, dokonce tam nechyběla ani pokojová rostlina.

Jak začít

Sám si zatím bohužel nic takového dovolit nemohu, ale v budoucnu to přeci jen v plánu mám, a tak mám hlavu plnou plánů, o které se s vámi rád podělím.

Prvním krokem bude pořízení vozu. Na internetu najdete spoustu nabídek a záleží jen na vás, jaké si vyberete. Musíte samozřejmě brát v úvahu, kam chcete jezdit, terén daného místa, vzdálenost a podobně. Pokud budete potřebovat od někoho s čímkoliv poradit, tak věřím, že alespoň na internetu se vždy někdo najde

Dalším krokem bude pořízení vybavení. Bude vám stačit menší pohovka, postel, nebo dokonce jen matrace? Nebo máte v plánu přespávat venku pod širákem, či ve stanu? Všechno si předem dopodrobna promyslete. Vhod přijde určitě i plynový hořák, oblečení do každé situace, dostatečné zásoby potravin a pití. To ale snad napadne každého, kdo by se chtěl vydat na cestu.

Čím dál tím víc lidí se v dnešní době chlubí svým bydlením na sociálních sítích. Pokud jste jedním z nich, tak nezapomeňte na náležité designové vybavení. Přeci jen můžete tímto způsobem vydělat peníze, tak proč toho nevyužít?

Práce a peníze

Je úžasné, že dnes už nemusíte kvůli práci zůstávat na jednom místě. Můžete si vydělat peníze psaním článků, být designerem webových stránek, ukládat fotky do fotobanky, pomocí blogu a spoustu dalších možností. Lákavé je také být lektorem. Vyučovat už můžete cokoliv. Tím se může z vašeho koníčku stát i vaše práce. Všude po světě jsou vyhledávání lektoři cizích jazyků. Ale nemusíte zůstávat jen u toho. Můžete učit jógu, tanec… Cokoliv, co vás baví.

Poslední kroky

Zvolte si destinaci, kterou chcete navštívit. Pokud se vám tam nebude líbit, tak se vždy můžete vrátit. To je na tom to kouzelné. Nic vás nikde nedrží. Stačí se jen nebát udělat první krok a vyjet na svou vysněnou cestu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup