Černomorec

Bulharské městečko Černomorec se nachází na jihu Burgaského zálivu. Žije zde pouhých 3000 obyvatel, to však nebrání rozkvětu turistického ruchu. Navštivte i vy Černomorec a nasajte zde pravou přímořskou atmosféru. Jedná se o letovisko, které je vhodné především k odpočinku u moře. Ve městě příliš mnoho památek nenaleznete, to ale neznamená, že si zde svou dovolenou neužijete.

Čisté pláže v Černomorci

Bulharský Černomorec vám nabízí koupání, slunění a další aktivity celkem na čtyřech plážích. Jedná se o hlavní pláže, které se ale od sebe vzájemně odlišují. Všichni jistě ocení mírný vstup do vody. Voda je zde azurově modrá a pláže jsou jen málokdy přeplněné (pouze v hlavní turistické sezóně zde může být trochu rušněji). Vyzkoušet zde můžete také potápění, šnorchlování nebo za příznivého počasí i windsurfing.

Pokud si přece jen budete chtít od ostrých slunečních paprsků trochu odpočinout, doporučujeme vám navštívit nedaleké městečko Sozopole, které má velké historické centrum. Výlet můžete podniknout rovněž do Burgasu – čtvrtého největšího města v Bulharsku.

Jaké ubytování zde využít?

Ubytovat se můžete v hotelu nebo v apartmánu u moře. Pokud za svou dovolenou chcete ušetřit, je výhodné rovněž ubytování v kempu. Přímo v Černomorci se také nabízí ubytovací kancelář, kde se můžete po volných pokojích určitě zeptat. Mnohem lepší je však si dovolenou v Černomorci zajistit už z domu, ještě před odjezdem z Čech.

Cestovní kanceláře dnes nabízejí opravdu komfortní možnosti pro trávení volného času v Bulharsku. Dovolenou v Černomorci si tak můžete zajistit i all inclusive za rozumné peníze a nemuset si tedy během ní s ničím dělat starosti.

Když sebou nebudete mít na dovolené své vlastní auto, můžete se po Bulharsku svézt například autobusem, kterým se dostanete téměř kamkoliv. Další možností je připojit se k některému z organizovaných zájezdů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup