Dovolená trochu jinak ?

Jezdili jste jako menší nebo i starší s rodiči na dovolenou?

Jestli ano, určitě vás to bavilo a byli jste přímo natěšení na to, až konečně nasednete do letadla nebo auta a vzdálíte se pryč za mořem a pláží bičovanou paprsky prudkého slunce. Sami uznejte, že tohle je dnes typická dovolená na kterou se vydáváme.
Přemýšleli jste někdy o tom, že by dovolená mohla být i něco jiného než „rozvalování se u pláže“? Podotýkám toto byla nadsázka. Tímhle mám na mysli následující. Každý jsem jiný a každý rozhodně máme jiné nároky a představy o tom, jak by měl vypadat náš čas strávený mimo práci, veškerou rutinu a stres. Myslím tím samo sebou dovolenou.
Mezi námi se najdou tací, kteří dávají přednost klidnému odpočinku u moře v dalekých destinacích ale také se mezi námi najdou tací, kteří rádi vyrazí na Trochu jinou dovolenou.

Zamyslete se. Jaká je vaše představa ideální dovolené po které si řeknete „Tak tohle byla opravdu zábava a něco mi to i přineslo“? Jestli jste člověk podnikavý a toužící po poznání a dobrodružství a nevadí vám být i chvíli na nohách, myslím, že vám toto může vnuknout myšlenku.

Čistě hypoteticky. Nadešel čas kdy konečně můžete jet na dovolenou. Po té spoustě práce si to rozhodně zasloužíte ale chcete se vyhnout dnešní módě (Chorvatsko atd.).

Proč nesednout k počítači a nezarezervovat si hotýlek v malebných horách řekněme Ukrajiny. Tím mám namysli oblast Ukrajiny hned za slovenskýma hranicemi. Zdejší prostředí ohromí nedotčenou přírodou a svou krásou a hlavně bezpočtem úžasných míst na které je možno se podívat.

Máte rezervováno ? Paráda. Už víte, kde budete trávit noci. Teď zbývá jen zvolit si jak se tam dopravíte. Já osobně bych volil své vlastní auto a rodinku naložit do něj.

Takže si to zrekapitulujeme. Máme způsob dopravy a máme kde spát. Teď se můžeme konečně zaměřit na místa, která v této oblasti můžete navštívit. V první řadě tu je mnoho přírodních úkazu jako je vodopád Šepit, Seneverské jezero pod vrcholkem hory, Solné jeskyně a jezera která nabídnou péči o vaše zdraví nebo výlet k řece, která má v sobě zdravou pitnou minerální vodu. Člověk kolem ní projde a ani neví, že se může občerstvit. Dále tu jsou místa jako je rezervace medvědů ve velkém lesním ohraničeném prostranství. Byl jsem tam. je to úžasný zážitek, vidět jak žijí medvědi jinak než v Zoo.
Věřte mi, že možností je zde spousta. Stačí se jen podívat a zvolit si co právě vás zajímá.

Autor – Oli Telička-


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup