Itálie

Nabízíme úžasné pohledy do známých i méně proslulých italských regionů, které ročně navštěvují desetitisíce italských a zahraničních turistů. Využití je v Itálii opravdu mnoho. Země s rozlohou 301 338 km2 opravdu co nabídnout v každém ročním období.

Proč navštívit Itálii, nejoblíbenější destinaci turistů?

Itálie vám nabízí dokonalé pláže, malebné zátoky, průzračně čisté moře, historická centra a malebné vesničky v překrásné krajině, která je plná vzácných druhů rostlin. Pokud se vydáte do Itálie, rozhodně byste si neměli nechat uniknout město Řím a proslulé Benátky. Právě Benátky jsou nejčastějším důvodem k návštěvě Itálie. Dalším důvodem je skvělá a vynikající gastronomie. Rozhodně vás zaujmou mořské plody, kvalitní zelenina, olivový olej, pizza, ale i jiné pochoutky.

V letních měsících můžete podnikat daleké turistické a cykloturistické výlety, navštěvovat historické památky minulých let a století nebo jen tak relaxovat na jedné z proslulých pláží. Právě pláže se také v několika italských regionech rozkládají několik kilometrů podél pobřeží.

V zimních měsících do Itálie jezdí hlavně milovníci a vyznavači zimních sportů, především lyžování, snowboardingu či běžkaření. Nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším střediskem jsou italské Alpy a jejich pohoří Dolomity.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *