Písečné pláže v Chorvatsku

Chystáte se na dovolenou a hledáte kouzelná místa v Chorvatsku? Pojďme společně odhalit tajemství písečných pláží ve známých a méně proslulých chorvatských regionů. Společně si představíme několik nejkrásnějších pláží, které jsou ideálním místem pro strávení rodinné dovolené.

Chorvatsko je zemí neuvěřitelných krás a památek. Naleznete zde mnoho překrásných ostrovů. Ty každým rokem navštíví několik tisíc zahraničních turistů. Využití je v tomto státě opravdu mnoho. Chorvatské písečné pláže jsou kouzelným místem této země. Jemnost písku je na každém ostrově různá.

Proč strávit dovolenou v Chorvatsku?

  • příjemné klima
  • překrásná příroda
  • písečné pláže
  • skvělé možnosti odpočinku
  • turistické aktivity

Letovisko Baška na ostrově Krk

Tato překrásná písčitá pláž je jedna z nejdelších. Měří neuvěřitelných 1,8 km. Na pobřeží naleznete řadu atrakcí, které jsou velmi vhodná pro rodinu s dětmi. Jedná se o půjčovnu šlapadel, tobogán, dětské a sportovní hřiště, restaurace, lehátka či kavárny.

Letovisko Lopar na ostrově Rab

Na tomto ostrově se nachází pláž Rajska plaža, česky Rajská pláž. Tato pláž je druhou nejdelší a je dlouhá 1,5 km. Na Rajské pláži je velice krásný a jemný písek, který vám umožní pozvolný vstup do průzračně čisté vody. Toto místo vyhledávají především rodiny s malými dětmi. Rodiny se zde můžou věnovat mnoha sportovním aktivitám, například minigolf, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, atd.

Letovisko Stará Novalja na ostrově Pag

Planika je písečná pláž, která se nachází na známém ostrově Pag a je navštěvována všemi věkovými kategoriemi. Toto místo je nejlepší pro rodiny s malými dětmi, protože se tu nachází zlatavý jemný písek. Ten je vhodný na bábovičky. Jako atrakce všem poslouží skluzavka, vodní šlapadla či velká trampolína. Na pláži si samozřejmě můžete zapůjčit i plážová lehátka. Svůj automobil si můžete zaparkovat na nedalekém placeném parkovišti. Pro milovníka gastronomie je zde umístěno občerstvení.

Letovisko Jelsa na ostrově Hvar

Písečná pláž Mina se nachází nedaleko turistického městečka Jelsa v severní části ostrova Hvar. Turisté a hosté této země k ubytování využívají apartmánové domy. Mina nabízí koupání u písečných pláží. Vstup do moře je pozvolný, protože se zde nachází velmi jemný písek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *