Primorsko

Malebné městečko Primorsko, které se nachází na bulharském pobřeží, je ročně cílem tisíců turistů z celé Evropy. U nás v Čechách patří k nejoblíbenějším bulharským destinacím. Díky velkému vlivu českých turistů se zde na mnoha místech domluvíte i česky. Snadno si tak v Primorsku zařídíte ubytování nebo objednáte jídlo v restauraci i bez znalosti cizího jazyka. Město se nachází na jihovýchodě země, 52 kilometrů od čtvrtého největšího města v zemi Burgas.

Břehy Primorska omývají vody Černého moře a město leží na úpatí Strandských vrcholů. Je na něj tedy opravdu úchvatný pohled. Hustě osídlené pobřeží se táhne po písečném poloostrově a směrem do vnitrozemí se rýsují zelené kopečky. Pokud se zde rozhodnete strávit svou dovolenou, budete si tak moci užít od každého něco. Koupání v moři, nákupy na bleších trzích v centru města i nedotknutá příroda v jeho okolí – to vše na vás čeká v malebném Bulharsku ve městě Primorsko.

Ubytování v Primorsku

Pokud sem chcete vyrazit na dovolenou, ubytování je ideální si zajistit s předstihem, aby bylo přesně dle vašich představ. V případě potřeby jej ale pravděpodobně seženete i na poslední chvíli. Nejoblíbenější je zde ubytování v soukromí, kdy máte k dispozici celý apartmán s ložnicí i kuchyňkou. Taková dovolená vám tak může vyjít opravdu výhodně. Pokud jedete s cestovkou, můžete kromě tohoto typu ubytování využít také některý z hotelů, který nabízí i vlastní bazén, bar a další zajímavé atrakce.

Krásné písečné pláže

Primorsku dominují dvě písečné pláže, u kterých se dnes velmi intenzivně staví. Pokud se ubytujete v některém z těchto zařízení, budete to mít k moři opravdu jen pár kroků a ráno se budete moci budit s prvními paprsky slunce, které se odrazí od vodní hladiny. Pláže jsou dlouhé a vhodné k celodennímu odpočinku a radovánkám. Voda je zde čistá a moře mělké. Primorsko je tak ideální lokalitou na rodinnou dovolenou v Bulharsku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup