Slunečné pobřeží

Užijte si dovolenou u moře, navštivte Bulharsko a jeho Slunečné pobřeží. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších přímořských letovisek, které se během léta plní turisty z celé Evropy. Slunečné pobřeží se nachází u Černého moře. Voda je zde čistá, pláže písečné a teploty během léta běžně stoupají až ke třiceti stupňům. Pokud tedy hledáte ideální místo na rodinnou dovolenou, určitě na Slunečné pobřeží zavítejte.

Nejnavštěvovanější turistická destinace v Bulharsku

Na Slunečném pobřeží se nachází více než 500 hotelů, které nabízejí až 110 000 lůžek. Není tedy divu, že zde během léta pláže doslova praskají ve švech, a pokud si tu chcete užít trochu klidu, musíte vyrazit buď mimo hlavní turistickou sezónu nebo před ruchem utéct do vnitrozemí.

Slunečné pobřeží se začalo budovat již kolem roku 1965 a další výstavbu zaznamenalo až koncem 90. let 20. století. Ta už však probíhala dále od moře. Že pobřeží není celé nové si samozřejmě všimnete na starších domech a veřejných prostranstvích. To však nebrání tomu, abyste si zde svou dovolenou užili na 100 %. Pokud vás moře omrzí, můžete podniknout výlet do okolí letoviska nebo navštívit některý z blízkých akvaparků (Action nebo Nessebar), do něhož můžete vyrazit na cestu i autobusem.

Ubytování na Slunečném pobřeží

Pokud zde chcete strávit opravdu pohodovou dovolenou, nenechávejte ubytování na poslední chvíli a vyberte si jej v klidu domova tak, aby plně odpovídalo vašim představám. Počasí je zde krásné a slunečné od jara až do podzimu, takže je jenom na vás, v kterou roční dobu vyrazíte na cestu.

Můžete samozřejmě jet sami a stejně tak si dovolenou zařídit i přes cestovní kancelář, která vám pravděpodobně zajistí ubytování v některém z luxusnějších hotelů. Pokud sem už na cestu vyrazíte, nezapomeňte si dostatek financí, jelikož se zde vlivem turismu neustále zvyšují ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup