Typy na dovolenou v ČR

Tisíce lidí každoročně tráví letní dovolenou v zahraničí. Mezi nejnavštěvovanější destinace patří například Chorvatsko, Itálie nebo Španělsko. Někteří se ale raději řídí větou ,,všude dobře, doma nejlépe“ a dovolenou tráví u nás v Čechách.

Mnoho lidí hledá dovolenou vhodnou pro rodiny s dětmi, jiní rádi šplhají po horách, nebo jsou milovníky památek či umění. Někteří zase mají rádi klid a přírodu, nebo dokonce adrenalinové zážitky. Toto vše Česko nabízí.

Zde je pár typů na příjemně strávenou letní dovolenou:

Jeseníky

V létě zde naleznete stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Kulturní památky, nejdelší dráhu pro sjíždějí koloběžek, jedinou šestisedačkovou lanovku v ČR a mnoha dalších vyžití……

ubytování:Je zde nabízeno několik možností pro ubytování od kempů, až po několika hvězdičkové hotely.

 Lipno

Na Lipně zažijete pořádnou dávku dobrodružství.

Můžete zkusit projížďku na kole, koloběžce nebo in-linech po lipenské Jezerní cyklo – in-line stezce, která vede okolo Lipenského jezera nebo stezku v korunách stromů.Také si můžete dopřát relax v Aquaworldu Lipno a další dávky nevšedních zážitků.

Ubytování: Nachází se zde mnoho míst pro karavany, ale také apartmány a hotely, které fungují celoročně.

 PÁLAVA A LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL

Množství značených turistických tras, zámek a park v Lednici, výletní loď, jízda na koni, lázně, čistá a rozmanitá příroda v CHKO Pálava, muzea a expozice, hrady,vinařství a další rozmanitosti, které se Vám jistě budou zamlouvat.Tak toto vše a mnohem více Vás čeká na Pálavě. S kolem se snadno dostanete na Pálavu i vlakem.

Ubytování: Oblíbeným ubytováním jsou pronajaté chatky, které zajistí maximální pohodní, klid a relax, ale nabízí se i řada dalších možností.Vyhledávaným místem je  historické město Mikulov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup