Rajecké Teplice jako nejkrásnější lázně na Slovensku

Pokud vyrážíte na Slovensko, určitě si udělejte zastávku ve slovenském městě Rajecké Teplice, které se nachází pouhou hodinu cesty od českých hranic. Město je proslulé především svými lázněmi a léčivými termálními prameny, které nabízí. Lázně Rajecké Teplice patří k nejkrásnějším lázním na Slovensku a zároveň k prvním lázním, které nabízí saunový a moderní svět s vybudovanými vnitřními i venkovními termálními bazény. Také nabízí vlastní termální prameny a těží vlastní rašelinu, která je zdrojem při léčebných procedurách. Kromě lázeňských procedur máte k dispozici také wellness centrum, masáže, různé druhy koupelí, či návštěvu saun a vířivek.

Kde se ubytovat? Hotel Aphrodite Palace je jasná volba

Nově zrekonstruovaný hotel Aphrodite Palace, se nachází v centru lázní Rajecké Teplice, hned naproti hotelu Aphrodite, se kterým je propojen. Hosté tak mají přístup do vodního i saunového světa a na všechny procedury, který hotel Aphrodite nabízí. V rámci ubytování můžete využít také fitness centrum, vnitřní a venkovní bazén či dostupnou restauraci s kavárnou.

Všechny potřebné informace k ubytování Vám poskytne DCK Rekrea Ostrava, což je cestovní kancelář, která se specializuje na ubytování v termálních lázních na Slovensku a pomůže Vám tak s případnou rezervací hotelu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *